باربری کرج | اتوبار کرج|02633350563 | شهروند بار | پایین ترین قیمت باربری در کرج


 یکی از مواردی که همواره مورد توجه مشتریان گرامی جهت حمل بار و یا اثاثیه میباشد قیمت باربری و یا هزینه حمل بار در کرج میباشد .بسیاری از موسسات حمل بار غیر مجاز با اعلام قیمت های غیر منطقی حمل بار در کرج سعی در جذب مشتری منمایند و در نهایت با ارائه خدمات بی کیفیت موجبات نارضایتی ایشان را فراهم می آورد.

موسسه باربری کرج  شهروند بار، یکی از موسسات مجاز حمل اثاثیه در کرج میباشد ، و قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان موسسه باربری با توجه به تعرفه های مصوب اتحادیه باربران کرج میباشد .البته مدیران موسسه باربری شهروند بار کرج همواره به جهت جلب رضایت مشتریان گرامی همواره تلاش خود را نموده اند تا  ضمن حفظ کیفیت باربری و حمل بار قیمت ها مناسبی را به کارفرمایان گرامی اعلام نمایند .

قیمت باربری در کرج و دیگر شهر های استان البرز بسته به میزان مسافت ، تعداد پرسنل حمل بار و دیگر پارامترهای موجود میتواند متفاوت باشد.لذا جهت استعلام بهترین قیمت حمل بار و اثاثیه در کرج و مهرشهر ، جهانشهر ، گوهردشت ، حصارک و سایر شهرهای استان البرز با ما تماس حاصل فرمایید .

 

چرا باربری شهروند بار کرج ؟

باربری مطمئن و سریع همراه با پرسنل مجرب در اتوبار کرج

حمل مطمئن بار در کرج
یکی از پر اهمیت ترین موارد در ارسال بار و اثاثیه، جلوگیری از صدمات احتمالی به بار میباشد .در این زمینه اتوبار شهروند از پرسنل آموزش دیده و مجرب خود جهت چینش و بسته بندی کالا ها استفاده مینماید.
پایین ترین قیمت باربری
اتوبار شهروند ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و حمل بار در کرج ، تهران و کلیه نقاط کشور با پایین ترین قیمت ها میباشد . قبل از ارسال بار حتما از مشاورین ما استعلام قیمت را دریافت نمایید.
اتوبار شبانه روزی کرج
کلیه خدمات باربری و حمل اثاثیه موسسه باربری شهروند بار کرج به صورت همه روزه و 24 ساعته بوده و مشتریان گرامی میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت درخواست باربری اقدام نمایند.
بیمه باربری
کلیه خدمات حمل اثاثیه و باربری داخل شهری و برون شهری موسسه باربری شهروند بار کرج دارای بیمه نامه باربری بوده و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت.
تماس با شهروند بار