باربری کرج | اتوبار کرج|02633350563 | شهروند بار | حمل اثاثیه و اسباب کشی در کرج

حمل اثاثیه و اسباب کشی در کرج

 

  خدمات حمل و نقل و باربری شهروند بار کرج به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت صورت میگیرد تا کالاها و وسیله های شما بدون آسیب شکستگی یا ضربه خوردن  با سلامت کامل به مقصد برسد .شهروند بار در تمام نقاط کرج و ایران با سرعت و کارایی بالا آماده ی ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد.رضایت مشتریان گرامی همواره سرلوحه کار ما میباشد . اگر قصد اسباب کشی و یا باربری در کرج ، فردیس ، عظیمیه و ... یا سایر شهرهای استان البرز را دارید اتوبار شهروند بار در خدمت شما عزیزان میباشد .اتوبار شهروند بار در سریعترین زمان ممکن و با رعایت کلیه اصول باربری ، اثاثیه شما را بسته بندی و به محل مورد نظرتان منتقل مینماید . پرسنل اتوبار شهروند بار ضمن رعایت اصول ایمنی تمام تلاش خود را مینمایند تا از بروز هرگونه صدمه به بار جلوگیری به عمل آورند.

اتوبار شهروند بار کرج دارای کلیه وسایل نقلیه از جمله وانت ، نیسان بار ، خاور، کامیونت و کامیون بوده و شما عزیزان میتوانید با توجه به حجم بارتان ، نسبت به انتخاب یکی از وسایل نقلیه اقدام فرمایید .قیمت های باربری و حمل اثاثیه در کرج منطبق با قیمت های مصوب اتحادیه باربری در کرج بوده و هر گونه مبلغ اضافی جهت حمل اثاثیه دریافت نخواهد شد .

با ما تماس بگیرید .
26325494620 :: 02632822992 :: 02632544862 :: 02633350459 :: 02633350563  ::  09126646101


برچسب ها:

چرا باربری شهروند بار کرج ؟

باربری مطمئن و سریع همراه با پرسنل مجرب در اتوبار کرج

حمل مطمئن بار در کرج
یکی از پر اهمیت ترین موارد در ارسال بار و اثاثیه، جلوگیری از صدمات احتمالی به بار میباشد .در این زمینه اتوبار شهروند از پرسنل آموزش دیده و مجرب خود جهت چینش و بسته بندی کالا ها استفاده مینماید.
پایین ترین قیمت باربری
اتوبار شهروند ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و حمل بار در کرج ، تهران و کلیه نقاط کشور با پایین ترین قیمت ها میباشد . قبل از ارسال بار حتما از مشاورین ما استعلام قیمت را دریافت نمایید.
اتوبار شبانه روزی کرج
کلیه خدمات باربری و حمل اثاثیه موسسه باربری شهروند بار کرج به صورت همه روزه و 24 ساعته بوده و مشتریان گرامی میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت درخواست باربری اقدام نمایند.
بیمه باربری
کلیه خدمات حمل اثاثیه و باربری داخل شهری و برون شهری موسسه باربری شهروند بار کرج دارای بیمه نامه باربری بوده و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت.
تماس با شهروند بار