باربری کرج | اتوبار |02633350563|شهروند بار | باربری وحدت


باربری وحدت

باربری کرج

اتوبار شهروند ارائه دهنده  خدمات حرفه ای باربری وحدت، همراه با جدیدترین تجهیزات و کارکنان متخصص و آموزش دیده. باربری در وحدت یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار شهروند بار است و شهروند بار آماده ارائه هرگونه خدمات بسته بندی  و حمل بار و اثاثه دراین محدوده می باشد.شهروند بار جهت باربری در وحدت آماده مشاوره جهت بسته بندی مناسب و انتخاب وسیله نقلیه مناسب با حجم بار قابل انتقال با مناسب ترین قیمت در محدوده باربری در وحدت می باشد.با کادر مجرب شهروند بار دغدغه ای جهت بسته بندی و حمل اثاثه و اشیاء گرانبها و ... نداشته و جابجایی آسوده ای  در باربری در وحدت خواهید داشت.اتوبار شهروند مفتخر است در صورت حضور شما شهروند عزیز در محدوده باربری در وحدت، باربری اصولی و آسوده ای برای شما فراهم آورد. 

 

هزینه خدمات اسباب کشی در شهرک وحدت کرج

هزینه اسباب کشی و یا اثاث کشی شامل هزینه ماشین، هزینه کارگر و هزینه بسته بندی است. برای محاسبه هزینه اسباب کشی و نحوه محاسبه هزینه اسباب کشی در کرج  باید یه مورد را در نظر گرفت. ۱- هزینه ماشین برای اسباب کشی ,۲- قیمت کارگر برای اسباب کشی( معمولاً در اسباب کشی از سه تا چهار کارگر استفاده می‌شود) و ۳- هزینه بسته بندی اسباب کشی در صورت تمایل مشتریان به هزینه فوق اضافه خواهد شد( بسته بندی شامل هزینه وسایل بسته بندی و هزینه کارگر میباشد. سه قلم وسایل اسباب کشی شامل سلفون، چسب و ضربه گیر بوده و معمولاً هم دو کارگر برای بسته بندی ارسال می‌شود). هزینه اسباب کشی از کرج به شهرهای دیگر ، بسته به میزان مسافت متغیر میباشد. 

هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در کرج چقدر است ؟

جهت اطلاع از لیست قیمت های باربری کرج و هزینه حمل اثاثیه در سال جاری و همینطور تعرفه باربری و اسباب کشی در کرج میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا جزئیات را مشاهده نمایید . شهروند بار بهترین باربری کرج با خدمات بی نظیر حمل بار و اثاثیه در کرج و از مبدا کرج به کلیه شهرستانها .

قیمت باربری کرج سال 1402

خدمات اسباب کشی منزل در شهرک وحدت کرج
 اتوبار و باربری شهروند بار کرج کلیه خدمات اسباب کشی و یا اثاث کشی را در محدوده استان البرز ، هشتگرد ، فردیس ، حصارک کرج ، مهر ویلا ، جهانشهر ، طالقانی کرج ، آزادگان کرج ، شهرک بنفشه ، شهرک اوج ، شهرک وحدت ، مهر شهر ، گوهردشت ، مهرویلا ، شاهین دشت ،هفت تیر کرج ، رجایی شهر ، بلوار موذن  و سایر نقاط کرج با بهترین خدمات و کیفیت انجام میدهد.باربری کرج مجهز به انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین همچون وانت ، نیسان بار ، خاور و کامیونت جهت انتقال اثاثیه منزل در کرج و یا از مبدا کرج به سایر شهرستانها ، میباشد و کرایه حمل بار نیز با پایین ترین تعرفه ها محاسبه میگردد .باربری بی دردسر ، مطمئن و سریع را از شهروند بار کرج بخواهید.
 
باربری کرج
 
خدمات اسباب کشی از شهرک وحدت کرج به شهرستان
باربری کرج در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر هم اکنون امکان اسباب کشی به کلیه شهرستان های  ایران را جهت مشتریانی که از کرج قصد جابجایی دارند فراهم نموده است . مشتریانی که قصد اسباب کشی به شهرستان های دیگر همچون مشهد ، مازندران ، رشت ، گرگان ، کردستان ، کرمانشاه ، شیراز ، کرمان ، اصفهان ، اهواز ، کیش ، قشم و سایر نقاط کشور را دارند میتوانند ضمن تماس تلفنی از پایین ترین کرایه حمل اثاثیه به شهرستان اطلاع یابند و درخواست باربری خود را ثبت نمایند . پرسنل با تجربه شهروند بار کرج در سریعترین زمان ممکن و بدون هرگونه صدمه بار شما را به مقصد خواهند رساند . شایان ذکر است حمل بار به شهرستان مشمول بیمه باربری رایگان شهروند بار میباشد . 
 
 خدمات اسباب کشی ارزان در شهرک وحدت کرج
هزینه اسباب کشی  توسط باربری شهروند بار مطابق با میزان بار و مقصد مورد نظر و همچنین تعداد کارگر مورد نیاز متغیر میباشد . اما مدیران موسسه باربری شهروند بار همواره جانب انصاف را رعایت نموده و سعی میکنند تا حد ممکن با تخمین درست وسیله نقلیه ، تخمین صحیح تعداد کارگران و مواردی از این دست کمترین هزینه ممکن را جهت یک اسباب کشی مطمئن و ارزان به مشتریان گرامی  پیشنهاد نمایند . البته راهکاریی همچون بسته بندی وسایل توسط خود شخص و مواردی از این دست نیز میتواند در کاهش هزینه تمام شده حمل اثاثیه تاثیر گذار باشد .
 
خدمات کارگر اسباب کشی و هزینه کارگر اسباب کشی در شهرک وحدت کرج
ارسال کارگر اسباب کشی یکی از خدماتی است که باربری کرج  در کنار ارسال ماشین انجام می‌دهد. قیمت کارگر اسباب کشی شامل هزینه دستمزد و هزینه ایاب و ذهاب هست. یعنی اگر شما درخواست کارگر خالی اسباب کشی در کرج را داشته باشید چیزی حدود 120 تا 150 هزارتومان هزینه خواهد داشت.  کارگر هم خانم و هم آقا برای اسباب کشی ارسال می‌شود. کارگر خانم اسباب کشی مناسب خانم های صاحب خانه هست که دوست دارند کارگر خانم کنارشان کار بسته بندی و اسباب کشی را انجام دهد و هم اینکه خانم های کارگر ظرافت و دقت بیشتری در کار اسباب کشی و بسته بندی وسایل کوچک و حساس خانه دارند.این اطمینان به شما مشتری گرامی داده می شود که کارگر ارسالی از نقطه نظرات مختلف آموزش دیده بوده و حفظ احترام و امانت داری را سرلوحه کار خود میداند.
 
باربری کرج
 
کامیون اسباب کشی در شهرک وحدت کرج
 جهت باربری و حمل اثاثیه منزل و یا دفتر کار عموما از وسایل نقلیه ای همچون خاور، ایسوزو و هیوندا  کامیون اسباب کشی استفاده می‌شود. کامیون قدیمی و کلاسیک خاور ساخت شرکت بنز متدوال‌ ترین کامیون اسباب کشی در کرج میباشد. این کامیون های دو مدل ۶۰۸ و  ۸۰۸ هستند که بیش از ۹۰ درصد اسباب کشی توسط کامیون خاور ۶۰۸ انجام می‌گیرد و مدلهای دیگر بسیار قدیمی و از کار افتاده هستند. طول کامیون اسباب کشی ۵ و نیم متر یوده که اتاق کامیون اسباب کشی روبسته و ایزوله میباشد و در مقابل نفوذ باد و باران مقاوم می باشد. کامیون هایی که جهت اسباب کشی در اتوبار شهروند بار کرج استفاده می‌شود پس از هر بار انجام خدمات باربری کاملا ضد عفونی و الکل پاشی میشود تا جوانب بهداشتی کاملا رعایت گردد. از طرف دیگر دیواره و کف اتاق کامیون موکت کاری شده تا از آسیب رسیدن به وسایل جلوگیری گردد. در ضمن به جهت جلوگیری از سایش وسایل به بدنه و یا به همدیگر از پتو و پارچه های ذخیم استفاده میگردد . اتوبار و باربری شهروند بار کرج طی 20 سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های کرج است و آماده جابجایی اثاثیه منزل شما و یا بسته بندی آنها در کوتاهترین مدت زمان ممکن و به بهترین نحو است. مهم نیست در کدام منطقه از کرج زندگی می کنید فقط کافیست با شعبه های مختلف باربری کرج در سطح استان البرز تماس بگیرید.
 
بسته بندی اثاثیه در کرج
 
بسته بندی اثاثیه منزل در شهرک وحدت کرج
یکی از نکات بسیار مهم در اسباب کشی نوع بسته بندی لوازم منزل است که اگر با دقت و نظم کافی انجام شود می تواند روند اسباب کشی و جابجایی را سریعتر و راحتتر کند. استفاده از کارتن های چند لایه با ضخامت بالا و متناسب به اندازه وسایل کمک بسیار زیادی می تواند به بسته بندی وسایل کند.مشتریان گرامی در صورت تمایل میتوانند بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل خود را به شهروند بار بسپارند .کلیه تجهیزات لازم اعم از کارتن ، ضربه گیر و چسب و ... همراه با کارگران باتجربه بسته بندی اثاثیه در باربری شهروند بار در سریعترین زمان ممکن و با دقت بالا اثاثیه منزل و یا شرکت شما را بسته بندی میکنند و بدون هرگونه صدمه به مقصد می رسانند.خدمات بسته بندی اثاثیه باربری کرج در کلیه نقاط البرز و شهر کرج قابل انجام بوده و هزینه آن نیز بسته به میزان اثاثیه متفاوت خواهد بود .

 


برچسب ها:

چرا باربری شهروند بار کرج ؟

باربری مطمئن و سریع همراه با پرسنل مجرب در اتوبار کرج

حمل مطمئن بار در کرج
یکی از پر اهمیت ترین موارد در ارسال بار و اثاثیه، جلوگیری از صدمات احتمالی به بار میباشد .در این زمینه اتوبار شهروند از پرسنل آموزش دیده و مجرب خود جهت چینش و بسته بندی کالا ها استفاده مینماید.
پایین ترین قیمت باربری
اتوبار شهروند ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و حمل بار در کرج ، تهران و کلیه نقاط کشور با پایین ترین قیمت ها میباشد . قبل از ارسال بار حتما از مشاورین ما استعلام قیمت را دریافت نمایید.
اتوبار شبانه روزی کرج
کلیه خدمات باربری و حمل اثاثیه موسسه باربری شهروند بار کرج به صورت همه روزه و 24 ساعته بوده و مشتریان گرامی میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت درخواست باربری اقدام نمایند.
بیمه باربری
کلیه خدمات حمل اثاثیه و باربری داخل شهری و برون شهری موسسه باربری شهروند بار کرج دارای بیمه نامه باربری بوده و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت.
تماس با شهروند بار